Odpłatność za przedszkole

Od 1 listopada 2018 r. zgodnie z Uchwałą nr XLV/392/18 Rady Miejskiej w Lubinie z dnia 16.10.2018 r. przedszkola publiczne w czasie swojej pracy zapewniają bezpłatne nauczanie.

Dzienna stawka za wyżywienie dziecka w przedszkolu wynosi 9,00 zł.

Termin Płatności jest do 15 dnia każdego miesiąca.

Płatność zawartą w Umowie należy regulować za pośrednictwem konta bankowego. Wpłaty prosimy dokonywać na konto o numerze 47 1240 3464 1111 0010 2794 7804. W tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka.

Kwoty należne do zapłaty są podawane najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca w formie fiszek dostępnych u wychowawcy danej grupy.  W razie wątpliwości bądź braku informacji dot. wysokości opłaty prosimy o kontakt z przedszkolem pod numerem telefonu 76 746 83 83.  Na podstawie fiszek będzie można uregulować płatność za pośrednictwem przelewu bankowego.

• Prosimy o przelewanie dokładnych kwot, jeśli nadpłata będzie zbyt wysoka będzie musiała zostać przez Państwa odebrana.
  • Prosimy o terminowe dokonywanie płatności.
  • Zgodnie z zawartą Umową z przedszkolem, opłata za wyżywienie jest naliczana z góry za dany miesiąc.

Sposób obliczania stawki:

1. Przypis: ilość dni roboczych w danym miesiącu x 9,00 zł (jeśli dziecko korzysta z pełnego wyżywienia, lub 7,20 zł jeśli dziecko korzysta z 80% wyżywienia).
  2. Odpis: ilość dni roboczych nieobecnych w poprzednim miesiącu x 9,00 zł (jeśli dziecko korzysta z pełnego wyżywienia, lub 7,20 zł jeśli dziecko korzysta z 80% wyżywienia).
  3. Należna zapłata: Przypis-Odpis=Wysokość opłaty

Za czas nieobecności dziecka w przedszkolu nie jest pobierana odpłatność!